חזון האתר, או: למה זה אתר הסקס הטוב ביותר שתכירו?

אנחנו בתותה מאמינים שסקס הוא דבר חיובי ומהנה, אשר נשים וגברים בוחרים בו מבחירה חופשית.

אנחנו מאמינים שנשים וגברים מעוניינים לחוות הכרויות מיניות מרגשות ומסעירות, מעוניינים לחקור את גבולות המיניות שלהם, מעוניינים להתבטא, להרגיש, להשתחרר ולגלות צדדים חבויים וקסומים בגופם ובמיניותם.

הקמנו את תותה במטרה לשפר את תרבות הסקס ולייצר חווית סקס חדשה בישראל.
ברצוננו להציע מרחב ליצירת חוויה עוצמתית, מרגשת, מלהיבה ומגוונת. פחות אשמה – יותר קבלה; פחות ניכור – יותר אהבה; פחות חשש ושיפוטיות – יותר מקום להיות מי שאת/ה.

ברצוננו להציע אתר סקס איכותי, אשר איננו מזלזל בלקוחותיו ומבקש לספק להם את החוויות המיניות המסעירות לשמן הם נמצאים כאן. אנו מציעים ללקוחותינו חוויית משתמש חדשנית הרואה את צרכיכם ורצונותיכם ומעמידה לרשותכם את מירב ההזדמנויות והאפשרויות לבחירתכם.

אתרי הסקס והיכרויות הסקס הוירטואליים הינם עולם פרוץ ומאיים, ופעמים רבות, כפי שנחשף בשנים האחרונות, אתרים אלו מרמים את משתמשי האתר; הם אינם מספקים הזדמנויות להיכרויות בין משתמשים, אלא עוסקים בהונאה; מפעילים צבא של פרופילים מזוייפים, משכנעים את לקוחותיהם להירשם בתשלום ולאחר מכן נעלמים.

עבור נשים אתרים אלו עשויים להיות מאיימים עבורן. הן נמנעות להירשם לאתרי סקס מתוך חשש מאלימות מינית, ממסרים פוגעניים ומשפילים, מיחס מיני מזלזל ופעמים רבות – בצדק.
אנחנו בתותה דואגים שכל משתמשי האתר יהיו אנשים שבחרו לפתוח פרופיל על מנת לשוחח, להכיר ולהנות מסקס. אנחנו פועלים לזיהוי ומיגור תופעות של פרופילים מזוייפים ודואגים שהתקשורת בין משתמשים תהא מכבדת, נעימה וקשובה לצד השני ומקווים על ידי כך למשוך יותר ויותר נשים להצטרף אלינו.

אנו מאמינים שלכם יש את הכח לייצר אתר סקס איכותי ולשמור על רמתו הגבוהה, על תקשורת מכבדת ועל אמינות המשתמשים. אנחנו מבקשים מלקוחותינו לדווח לנו במקרה של חשד בפרופיל מזוייף או בהיחשפות להתבטאויות פוגעניות וכמו כן ממליצים לכל משתמשינו לאמת את הפרופיל על מנת להגביר את רמת האמון והאותנטיות באתר. אנו מבקשים לייצר מרחב בטוח עבור נשים, אשר אוהבות סקס, רוצות ומתעניינות בסקס לא פחות מגברים, ולאפשר להן את מירב הביטחון והשליטה בשימוש באתר.

אנו מספקים ללקוחתינו היצע נרחב של שימושים ואפשרויות סקס: סרטים, קהילות, היכרויות, משחקים, חנות מוצרים ועוד.

ברצונינו להעניק לכם חוויה איכותית, נעימה, מכבדת, מסעירת חושים ופורצת גבולות, כמו שסקס צריך להיות.

אנו עומדים לרשותכם בכל שאלה, בעיה, בקשה או הצעה לשיפור.תהנו!

שלכם,
תותה

הרשמה לאתר »

מידע לנשים »

מידע לגברים »

הרשמה חינם


לאתר הרגיל